NIERUCHOMOŚCI INWESTYCYJNE

Bardzo dobrą alternatywą dla tradycyjnych inwestycji w lokaty i obligacje, które dają nam dość niską stopę zwrotu jest rynek nieruchomości. Dla Naszych klientów zajmujemy się profesjonalnym poszukiwaniem jak i sprzedażą mieszkań z rynku wtórnego lub deweloperskiego zarówno pod wynajem jak i sprzedaż wraz z analizą opłacalności całej inwestycji.

Jednakże dla klientów, którzy nie mają czasu zajmować się remontami i obsługą wynajmu proponujemy bezpieczne, bezobsługowe inwestycje jakimi są działki inwestycyjne.

W 2017 roku osiągnęliśmy najwyższą wartość transakcji na rynku gruntów inwestycyjnych 3,5 mld złotych, a malejąca ilość terenów pod zabudowę mieszkalną w kluczowych lokalizacjach sprzyjać będzie w najbliższym czasie zakupom działek budowlanych pod wieloetapowe inwestycje.

W swojej ofercie posiadamy działki na sprzedaż w lokalizacjach z całej Polski, które sprzyjają wzroście wartości od 15% rocznie. Dodatkowo okres inwestycji może być dopasowany do klienta i trwać wedle potrzeby. My rekomendujemy 3- 4 letni, aby uzyskać największą stopę zwrotu. Całość inwestycji jest zabezpieczona aktem własności zakupionych działek. Ponad to współpracujemy tylko z doświadczonymi firmami, które odpowiadają za rozwój infrastruktury terenów na, których są położone powyższe działki budowlane. Działki obok dużych aglomeracji miejskich od 40 zł netto już z miejscowym planem zagospodarowania terenu!

Zapraszamy do kontaktu, aby poznać szczegóły inwestycji.

Adamekspert1

Negocjujemy za Ciebie Najlepsze Rozwiązania Finansowe Umów Się Na Darmowe Spotkanie z Ekspertem

Nasi Eksperci

Osoby pracujące w Pillow Finance posiadają długoletnie doświadczenie na rynku finansowym, dzięki czemu potrafią znaleźć najlepsze rozwiązanie nawet najbardziej wymagającym klientom. Najważniejsze dla Nas jest budowanie długofalowych relacji, dlatego też we współpracy stawiamy na szczerość i zaufanie.

tel. 888 125 020
agata.bugajska@pillow.pl

Agata Bugajska

tel. 888 125 020 agata.bugajska@pillow.pl
tel. 888 125 005
katarzyna.litwicka@pillow.pl

Katarzyna Litwicka

tel. 888 125 005 katarzyna.litwicka@pillow.pl
tel. 665 650 733
adam.bednarczyk@pillow.pl

Adam Bednarczyk

tel. 665 650 733 adam.bednarczyk@pillow.pl
tel. 888 887 770
klaudia.korycka@pillow.pl

Klaudia Korycka

tel. 888 887 770 klaudia.korycka@pillow.pl