Pillow Finance to wiele produktów w jednym miejscu!

O NAS

Pillow Finance to połączenie ponad 10-letniego doświadczenia do wspierania klientów indywidualnych jak i biznesowych w doborze najlepszych rozwiązań. Proponujmy kompleksowe pakiety rozwiązań rozpoczynając od finansowania, a kończąc na produktach zabezpieczających prawidłowy rozwój i przyszłość Naszych klientów. Współpracujemy z największymi instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi w Polsce jak i na świecie, dzięki czemu w ramach Naszej oferty możemy zaproponować najlepsze rozwiązania dostępne na rynku, a Nasi klienci mogą uzyskać wszystkie informacje w jednym miejscu.

MISJA FIRMY

„Impossible thinks don’t exist for us”

Misją Pillow Finance jest znajdywanie najlepszego rozwiązania na rynku finansowym dla klientów aby zaoszczędzić ich czas i pieniądze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dopasować najbardziej optymalne rozwiązanie. Pozyskując fundusze skupiamy się jednocześnie na zabezpieczeniu przyszłości klientów i zapewnieniu odpowiedniej „poduszki finansowej”.

kasia ekspert tło

Negocjujemy za Ciebie Najlepsze Rozwiązania Finansowe Umów Się Na Darmowe Spotkanie z Ekspertem

Negocjujemy za Ciebie Najlepsze Rozwiązania Finansowe Umów Się Na Darmowe Spotkanie z Ekspertem

kasia ekspert tło

Nasi Eksperci

Osoby pracujące w Pillow Finance posiadają długoletnie doświadczenie na rynku finansowym, dzięki czemu potrafią znaleźć najlepsze rozwiązanie nawet najbardziej wymagającym klientom. Najważniejsze dla Nas jest budowanie długofalowych relacji, dlatego też we współpracy stawiamy na szczerość i zaufanie.

tel. 513 103 599
agata.bugajska@pillow.pl

Agata Bugajska

tel. 513 103 599 agata.bugajska@pillow.pl
tel. 692 687 866
katarzyna.litwicka@pillow.pl

Katarzyna Litwicka

tel. 692 687 866 katarzyna.litwicka@pillow.pl
tel. 665 650 733
adam.bednarczyk@pillow.pl

Adam Bednarczyk

tel. 665 650 733 adam.bednarczyk@pillow.pl
tel. 888 887 770
klaudia.korycka@pillow.pl

Klaudia Korycka

tel. 888 887 770 klaudia.korycka@pillow.pl